Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Online výukový materiál k česko-německým dějinám

Výukové materiály v českém a německém jazyce na podporu výuky česko-německých dějin naleznou zájemci na www.onlinemodule.eu. Stránky jsou určeny zejména pro učitele a studenty učitelství dějepisu v česko-německém pohraničí, avšak cenné podněty zde naleznou všichni vyučující dějepisu. Webové stránky jsou společným dílem Univerzity Pasov a Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Němčina na CD - slovíčka a konverzace

Studujete německý jazyk a nechce se Vám učit nová slovíčka? Vyzkoušejte nový zábavný program k výuce a procvičování německé slovní zásoby. Tento výukový program je určen pro začátečníky i mírně pokročilé studenty německého jazyka. Obsahuje stovky nových slovíček, konverzačních frází a slovesných vazeb. V interaktivních cvičeních si procvičíte a upevníte osvojenou slovní zásobu používanou především z oblasti cestování, ale i vkaždodenních situacích.

Spolek germanistů a učitelů němčiny

Spolek germanistů a učitelů němčiny (SGUN) sdružuje vyučující němčiny na všech typech a stupních škol, germanisty a metodiky německého jazyka. Pro pedagogy pořádá SGUN řadu vzdělávacích akcí (semináře, workshopy, konference) a pro členy vydává metodické materiály. Spolek zprostředkovává výměnu zkušeností mezi učiteli v České republice a spolupracuje s partnerskými institucemi v německy mluvících zemích. Vydává metodický časopis SGUNschrift pro učitele němčiny všech typů škol, jazykových úrovní a věkových skupin.
 

E-knihy v němčině ke stažení

Projekt Gutengerg-DE nabízí na stránkách http://gutenberg.spiegel.de databázi tisíců digitalizovaných děl v německém jazyce. Ve virtuální knihovně můžete vyhledávat díla podle autora, žánru nebo klíčového slova. Katalog obsahuje plná znění děl (románů, dramat, básní, životopisů, přednášek, atd.) od více než 1000 světových autorů od antiky až po současnost. Jednotlivé e-knihy lze vytisknout v úplném znění.

Kompletní e-kurz němčiny pro samouky

Počítačový kurz němčiny pro různé stupně pokročilosti od začátečníků až po pokročilé. Moderní elektronická učebnice němčiny zahrnuje vysvětelní německé gramatiky, německo-české glosáře, slovní zásobu, nácvik správné výslovnosti, souvislé texty, cvičení a testy.

 

Katalog jazykových kurzů němčiny v zahraničí

Kompletní online databáze jazykových kurzů německého jazyka http://www.language-learning.net/cs/learn/german pořádaných jazykovými školami ve všech zemích světa. Katalog obsahuje základní informace o jazykových kurzech němčinya kontaktní údaje na pořádající jazykové školy a agentury. Jazykové školy a kurzy jsou roztříděny podle místa působení, délky studia, možností ubytování a dalších kritérií. Na webu naleznete také praktické informace jazykových zkouškách z němčiny a certifikátech.

Reálie Německa online

 

Online publikace pro studující německého jazyka http://www.tatsachen-ueber-deutschland.de/de/ nabízí aktuální informace o Spolkové republice Německo. Publikace je zpracována v němčině, češtině a v dalších jazycích. Na webu naleznete studijní materiály, faktické údaje, fotografie, glosář a další podněty pro studující německého jazyka. Publikaci lze stáhnout také ve formátu pdf.

Němčina pro začátečníky

Intenzívní výukový program němčiny pro začátečníky, kteří si chtějí v krátkém čase osvojit základy německého jazyka. Po studiu tohoto expresního kurzu němčiny budou studující schopni se domluvit německy a přečíst si jednoduché německé texty. Osvojí si základní znalosti německé gramatiky a aktivně zvládnou několik set německých slovíček a konverzačních frází a naučí se správné výslovnosti. Výuka němčiny v tomto programu je přizpůsobena potřebám domluvit se v běžných životních situacích (pozdravy, představování, určování času, konverzace v restauraci, v obchodě, při cestování apod.).

Němčina online zdarma

Výukové kurzy němčiny online na internetu zdarma. Interaktivní studium německého jazyka je vhodné pro samouky i jako doplňující studijní materiál do výuky.

Česko-německý slovník

Česko-německý slovník a kapesnípřekladač v jednom je užitečným pomocníkem pro cestování do německy mluvících zemí. Rychlý překlad slovíček, vět nebo celých textů umožňují online aplikace Google Translator. Vícejazyčný překladač vět online překládá z němčiny do jiného jazyka a naopak. Překladač umožňuje překladát texty ze všech cizích jazyků a mezi jazyky navzájem.Podrobný online německý slovník nabízí vyhledávač Seznam.cz. Na stránce slovnik.seznam.cz můžete najít německá slovíčka včetně jejich nahrané výslovnosti a včetně podobných termínů a frází.

Inzerce
PŘEKLADY A TLUMOČENÍ. Odborné texty, především architektura, stavebnictví, design, umění a další obory, rovněž běžné texty, dále i tlumočení odborné a běžné. Mám praxi 20 let práce a života v ...
Zdravím, nabízím doučování po internetu pro studenty v nižších ročnících základní školy. Plynule ovládám jak anglický, tak německý jazyk. Podmínky: Skype, odhodlání k učení a dobrá nálada :) Cena: 50kč/h Kontaktujte mne na ...
jsem absolventkou Pedagogické fakulty v CB, obor CJ-NJ pro střední školy,studijní roční pobyt v Passau na gymnaziu - nabízím výuku nj od začátečníků až po pokročilé, přípravu na jazykové zkoušky ...
Prekladateľské a tlmočnícke služby poskytujeme z a do všetkých svetových jazykov v špecializovaných odboroch. Sme jedineční svojou kvalitou a spoľahlivosťou, sľubujeme len to, čo vieme dodržať.
Naučte se cizí jazyk dle Vašich potřeb. Nabízíme individuální kurzy cizích jazyků pro děti a dospělé s pečlivě vybranými lektory, kteří se přizpůsobí vašim požadavkům. V individuálním kurzu ztratíte obavy ...
optimalizace PageRank.cz