Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Studijní materiály

Online výukový materiál k česko-německým dějinám

Výukové materiály v českém a německém jazyce na podporu výuky česko-německých dějin naleznou zájemci na www.onlinemodule.eu. Stránky jsou určeny zejména pro učitele a studenty učitelství dějepisu v česko-německém pohraničí, avšak cenné podněty zde naleznou všichni vyučující dějepisu. Webové stránky jsou společným dílem Univerzity Pasov a Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Kategorie: Studijní materiály

Němčina na CD - slovíčka a konverzace

Studujete německý jazyk a nechce se Vám učit nová slovíčka? Vyzkoušejte nový zábavný program k výuce a procvičování německé slovní zásoby. Tento výukový program je určen pro začátečníky i mírně pokročilé studenty německého jazyka. Obsahuje stovky nových slovíček, konverzačních frází a slovesných vazeb. V interaktivních cvičeních si procvičíte a upevníte osvojenou slovní zásobu používanou především z oblasti cestování, ale i vkaždodenních situacích.

Kategorie: Studijní materiály

E-knihy v němčině ke stažení

Projekt Gutengerg-DE nabízí na stránkách http://gutenberg.spiegel.de databázi tisíců digitalizovaných děl v německém jazyce. Ve virtuální knihovně můžete vyhledávat díla podle autora, žánru nebo klíčového slova. Katalog obsahuje plná znění děl (románů, dramat, básní, životopisů, přednášek, atd.) od více než 1000 světových autorů od antiky až po současnost. Jednotlivé e-knihy lze vytisknout v úplném znění.

Kategorie: Studijní materiály

Kompletní e-kurz němčiny pro samouky

Počítačový kurz němčiny pro různé stupně pokročilosti od začátečníků až po pokročilé. Moderní elektronická učebnice němčiny zahrnuje vysvětelní německé gramatiky, německo-české glosáře, slovní zásobu, nácvik správné výslovnosti, souvislé texty, cvičení a testy.

 

Kategorie: Studijní materiály

Reálie Německa online

 

Online publikace pro studující německého jazyka http://www.tatsachen-ueber-deutschland.de/de/ nabízí aktuální informace o Spolkové republice Německo. Publikace je zpracována v němčině, češtině a v dalších jazycích. Na webu naleznete studijní materiály, faktické údaje, fotografie, glosář a další podněty pro studující německého jazyka. Publikaci lze stáhnout také ve formátu pdf.

Kategorie: Studijní materiály

Němčina pro začátečníky

Intenzívní výukový program němčiny pro začátečníky, kteří si chtějí v krátkém čase osvojit základy německého jazyka. Po studiu tohoto expresního kurzu němčiny budou studující schopni se domluvit německy a přečíst si jednoduché německé texty. Osvojí si základní znalosti německé gramatiky a aktivně zvládnou několik set německých slovíček a konverzačních frází a naučí se správné výslovnosti. Výuka němčiny v tomto programu je přizpůsobena potřebám domluvit se v běžných životních situacích (pozdravy, představování, určování času, konverzace v restauraci, v obchodě, při cestování apod.).

Kategorie: Studijní materiály
Zobrazuji: 1 - 8 z 8 záznamů
1
Inzerce
Nabízím překlady z Nj do Čj, i odborný text, články... Jednorázově nebo dlouhodobější spolupráce. Cena dohodou dle délky textu a lhůty na překlad, orientačně klasický text 250 Kč/NS, odborný 300 ...
NĚMČINA - individuální výuka němčiny - doučování (ZŠ, SŠ, VŠ) - příprava na jazykové zkoušky (Státnice, Zertifikat Deutsch) - veškeré studijní materiály jsou ZDARMA - místo konání: Myslibořice - cena: 150 Kč/60 minut - možnost si zvolit čas i délku studia (dopoledne, ...
Hledám učitele německého jazyka,úplná začátečnice,oblast Napajedla,děkuji za nabídky email ivana.zimm@seznam cz
Jsem studentkou 4. ročníku na Ostravské univerzitě v Ostravě oboru Německý jazyk a literatura. Nabízím výuku či doučování němčiny, jak pro začátečníky, pokročilé tak i pro děti a dospělé. Ráda ...
Nabídka oboustranných překladů německého jazyka. Zaměření na technické, stavební, ekonomické a právní texty.
optimalizace PageRank.cz