Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Kompletní e-kurz němčiny pro samouky

Počítačový kurz němčiny pro různé stupně pokročilosti od začátečníků až po pokročilé.

E-kurz němčiny pro začátečníky až pokročilé

Moderní elektronická učebnice němčiny zahrnuje

 

 

 

Díky technologii rozpoznávání řeči je možné aplikaci včetně praktických cvičení ovládat hlasovými povely v němčině. Studující se tak naučí správné správné německé výslovnosti.

Součástí výukového programu je německo-český a česko-německý slovník obsahující tisíce slovíček, slovních spojení a namluvených výslovností hesel. Lexikon má funkci fulltextového vyhledávání pro rychlý překlad neznámých slovíček v studovaném textu. Pro zobrazení slovíčka lze vyslovit slovíčko do mikrofonu.

Kurz němčiny umožňuje studujícím postupovat připraveného výukového plánu, anebo si vytvořit vlastní výukový plán podle vlastních studijních potřeb. Tento kurz němčiny připraví zájemce na zkoušku Zertifikat Deutsch.
 

Chcete se o e-kurzu německého jazyka dozvědět více? Navštivte e-shop s výukovými kurzy němčiny pro samouky.

 

 

18.5.2010 15:44:40
Inzerce
Zdravím, nabízím doučování po internetu pro studenty v nižších ročnících základní školy. Plynule ovládám jak anglický, tak německý jazyk. Podmínky: Skype, odhodlání k učení a dobrá nálada :) Cena: 50kč/h Kontaktujte mne na ...
S podporou CAT nástrojů Trados, SDLX, Passolo či Across. Zkušenosti od roku 1994. Zajišťujeme také překlady z češtiny a němčiny do slovenštiny rodilými mluvčími.
jsem absolventkou Pedagogické fakulty v CB, obor CJ-NJ pro střední školy,studijní roční pobyt v Passau na gymnaziu - nabízím výuku nj od začátečníků až po pokročilé, přípravu na jazykové zkoušky ...
Naše firma provádí telefonické poradenství nĕmeckým klientům. Nutná výborná znalost jazyka. Vhodné i pro cizince, celá pracovní doba se odehrává v Nj. Příjemné pracoviště u stanice metra Kačerov . Nástup ...
Hledám trpělivého lektora/lektorku pro individuální doučování němčiny. Před lety jsem navštěvovala kurs na jazykové škole. Kvůli zaměstnání mi nevyhovuje klasický pravidelný kurs . Znalost jazyka potřebuji do zaměstnání.
optimalizace PageRank.cz