Vánoční dárky jazykové CD a DVD

Online výukový materiál k česko-německým dějinám

Výukové materiály v českém a německém jazyce na podporu výuky česko-německých dějin naleznou zájemci na www.onlinemodule.eu. Stránky jsou určeny zejména pro učitele a studenty učitelství dějepisu v česko-německém pohraničí, avšak cenné podněty zde naleznou všichni vyučující dějepisu.

Webové stránky jsou společným dílem Univerzity Pasov a Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Zdroj: www.onlinemodule.eu

 

23.8.2010 15:47:04
Inzerce
Jsem studentkou VŠ oboru Německý jazyk pro manažerskou praxi. Nabízím individuální doučování NJ pro začátečníky či mírně pokročilé. Ráda se budu věnovat jak dětem, tak starším lidem. Dále nabízím také ...
Německy naučím každého! Mám dlouholetou praxi.
Nabizim doučování německého jazyka, všechny věkové kategorie a všechny úrovně, lze příprava na různé jazykové zkoušky, lekce u mne doma. Cena je 160 kč za 60 minut výuky.
Doučím, naučím, připravím malé děti, školáky, středoškoláky – i k maturitě, každého zájemce podle přání. Studovala jsem a žila 12 let v Německu. Nabízím výuku i ve firmách. Výuku přizpůsobím ...
Zvládnete jen nein a ja? Tak nechte překlady na profesionálech a je to! Nabízíme překlady a tlumočení němčiny. Kalkulace zdarma. Přesvědčte se o našich kvalitách.
optimalizace PageRank.cz