Vánoční dárky jazykové CD a DVD

e-němčina.cz - jazykové školy, kurzy, překladatelé, inzerce a diskuze

O webu e-nemcina.cz

Web e-nemcina.cz nabízí kompletní informace pro zájemce o studium němčiny a překlady z/do němčiny. Jazykovým školám a překladatelům poskytuje prostor k bezplatné i komerční propagaci. Příspěvky pokrývají témata studia němčiny v ČR a zahraničí, zkoušky z německého jazyka a online zdroje výukových materiálů.

Součástí webu je katalog jazykových škol nabízejících výuku německého jazyka a kurzů německého jazyka v celé ČR. Zájemci o překlady do a z německého jazyka mohou vyhledávat v databázi překladatelů a překladatelských firem. Jazykové školy i překladatelé lze vyhledávat podle kraje a okresu působení.

Inzertní servis s poptávkami a nabídkami práce, studijních materiálů, doučování němčiny a překladů je k dispozici všem uživatelům webu zcela zdarma.

Příznivci němčiny si mohou vyměňovat zkušenosti, doporučení a rady v rubrice Diskuse.

Inzerce
Německy naučím každého! Mám dlouholetou praxi.
Nabízím překlad odborného textu z německého jazyka a do německého jazyka..
Jsem studentkou 4. ročníku na Ostravské univerzitě v Ostravě oboru Německý jazyk a literatura. Nabízím výuku či doučování němčiny, jak pro začátečníky, pokročilé tak i pro děti a dospělé. Ráda ...
Nabízím doučování německého jazyka pro začátečníky a děti. Dlouholetá zkušenost, materiály a způsob výuky dle domluvy. Jsem studentka německého jazyka a speciální pedagogiky pedagogické fakulty Masarykovi univerzity.
Vysokoškolačka nabízí doučování německého jazyka, začátečníky, středně pokročilé a pokročilé, k maturitě i státní zkoušce.Rovněž zajišťuji překlady. Cena doučování je za 45 minut = vyučovací hodina, a odvíjí se od ...
optimalizace PageRank.cz